...
Реєструйся

Бюджет ’2024: у Мінфіні обговорили основні показники бюджету із асоціаціями органів місцевого самоврядування та облдержадміністраціями


Під головуванням Першого заступника Міністра фінансів Дениса Улютіна та заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева 01 вересня 2023 року відбулась онлайнова зустріч зі всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування та департаментами фінансів облдержадміністрацій і Київської міської ради щодо обговорення основних показників держбюджету-2024.

Послуги з військового обліку Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ
Для довідок: 0 (800) 219-977

У вступному слові Перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін повідомив, що під час прогнозування бюджету планували такі показники соціальних стандартів, а саме: прогнозний розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня 2024 року ‒ 7 100 грн, з 01 липня 2024 року – 8 000 гривень. Прогнозний посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – з 01 січня 2024 року у розмірі 3 195 гривень.

«У 2024 році для підтримки органів місцевого самоврядування буде і надалі передбачено майже 24 млрд грн додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам для найбільш постраждалих прифронтових та фронтових територій. Базова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на наступний рік прогнозується у сумі 20,2 млрд гривень», — повідомив Денис Улютін.

Письмові і телефонні КОНСУЛЬТАЦІЇ та інші кадрові послуги експертів журналу «КАДРОВИК.UA»

Зі свого боку, заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев наголосив на основних параметрах, що буде закладено в бюджеті на наступний рік:

«З 01 січня 2024 року оплата праці держслужбовців буде здійснюватись на основі класифікації посад державної служби та системи грейдів. Ми вважаємо це правильним підходом, і ці норми будуть прописані у проєкті бюджету на наступний рік. Адже це дасть змогу запровадити прозорі умови оплати праці в системі органів державної влади».

Щодо освітньої субвенції Роман Єрмоличев сказав, що наразі ресурс освітньої субвенції враховано на підвищення соцстандартів, але без розподілу за територіями, оскільки очікуємо після 05 вересня 2023 року показники від МОН.

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»
Формат: відеоуроки • Для довідок: 0 (800) 219-977

«Видатки на сферу охорони здоров’я буде покрито за рахунок держбюджету, субвенція на підтримку окремих медзакладів зберігається на наступний рік. Щодо соціальної сфери слід звернути увагу, що наразі опрацьовуємо механізм для визначення єдиної моделі співфінансування соцпослуг в умовах воєнного стану та закладення ресурсу на соціальний проєкт «Помічник ветерана»», — додав Роман Єрмоличев.

Під час дискусії було обговорено актуальні питання місцевих бюджетів і шляхи їх вирішення, зокрема щодо залишків коштів на рахунку місцевих бюджетів, розподілу ПДФО з військових, особливості горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів, а також основні підходи та проблеми розподілу міжбюджетних трансфертів в умовах воєнного стану.

Аудит з питань військового обліку — комплексний аналіз кадрової документації та перевірка її відповідності вимогам законодавства

«Міністерство фінансів послідовно виступає за конструктивний діалог з органами місцевого самоврядування, адже лише досягнувши збалансованості інтересів всіх рівнів влади, ми спільними зусиллями наблизимо нашу перемогу та забезпечимо стійкий розвиток нашої держави» — зазначив насамкінець Денис Улютін.

Джерело: МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ


ЗАПИС вебінару «Спрощений режим трудового договору»

ОСНОВНІ ТЕЗИ ВЕБІНАРУ:
Коли та на який період можна встановити
Яких норм КЗпП можна не дотримуватися

Усі вебінари
Індивідуальні кадрові консультації

тел.: 0 (800) 219-977(067) 317-58-86
Відділ передплати: podpiska@mediapro.com.ua

Матеріали до теми