Реєструйся

Чергова спроба підміни трудових відносин договорами цивільно-правового характеру не відбулася!


Під час інспекційного відвідування закладу з громадського харчування, інспекторами праці Головного управління Держпраці у Харківській області, було виявлено п’ять працівників, які згідно договорів підряду здійснювали надання послуг для фізичної особи – підприємця.

Так деякі «виконавці» здійснювали послуги з прибирання території замовника, деякі здійснювали послуги з сервірування столів та прийому замовлень від відвідувачів закладу з подальшою видачею замовлених страв, а деякі займалися приготуванням цих страв.

Отже, за з’ясованих під час відвідування обставин та наявними ознаками було зрозуміло, що ця робота «виконавців» насправді характерна для таких професій як – прибиральники, офіціанти та кухарі.

Однак фізична особа – підприємець з цими висновками не погодилась та подала позов до суду.

Під час розгляду справи судом першої інстанції було зазначено, що діюче законодавство забороняє вчиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин. За таких обставин посилання суб’єктів господарювання на укладення з працівниками цивільно-правових угод саме по собі не може звільняти від відповідальності за допущення до роботи працівників без оформлення трудових відносин, якщо вказані угоди спрямовані на приховування фактично існуючих трудових відносин між найманими працівниками та позивачем.

Таким чином, в порушення вимог частини першої та третьої статті 24 КЗпП п‘ять працівників було допущено до виконання роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

Харківський окружний адміністративний суд підтримав правову позицію Головного управління Держпраці у Харківській області у частині визнання правомірною та законною постанову винесену уповноваженими посадовими особами про накладення штрафу на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпП України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту).

У зв’язку з чим фізичній особі – підприємцю доведеться сплатити штраф у розмірі понад півмільйона гривень!

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Які зміни внесено до Порядку розслідування нещасних випадків і професійних захворювань?
Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 року № 59 унесено зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, ...
Безплатна юридична допомога для родин зниклих безвісти
У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти й Координаційним штабом з надання правової допомоги родини ...
Довідка про зарплату за період до 1 липня 2000 року при призначенні пенсії: обов’язковий документ чи ні
Відповідно до Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії враховується ...