Реєструйся

РОЗМІР ДОПЛАТИ ДО ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ В ІНКЛЮЗИВНОМУ КЛАСІ


Управління Держпраці у Хмельницькій області в межах наданих повноваженнях надає роз’яснення щодо розміру доплат до заробітної плати вчителям, які ведуть класи і інклюзивною освітою.

З метою вдосконалення системи оплати праці в галузі освіти постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. №1096 «Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності», з наступними змінами, передбачено розміри доплат за окремі види педагогічної діяльності для працівників навчальних закладів.

За класне керівництво: у підготовчих та І-ІV класах закладів загальної середньої освіти – 20 %; у V-ХІ (XII) класах закладів загальної середньої освіти – 25 %.

За перевірку зошитів та письмових робіт: у підготовчих та I-ІV класах закладів загальної середньої освіти – 15 %; у V-ХІ (XII) класах закладів загальної середньої освіти – 10-20%. Доплата за перевірку зошитів та письмових робіт встановлюється залежно від педагогічного навантаження.

За завідування: навчальними кабінетами у закладах загальної середньої освіти – 10-15%; майстернями – 15-20%.

За роботу в інклюзивних класах (групах) у закладах дошкільної, загальної середньої освіти – доплата у граничному розмірі складає 20%. Зазначена доплата встановлюється педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивному класі (групі), тільки за години роботи у інклюзивних класах (групах). Конкретний розмір доплати встановлює керівник закладу, враховуючи кількість осіб з особливими освітніми потребами у класі (групі), складність порушення розвитку дітей, рівень відповідальності та обсяг роботи кожного працівника, який працює з такими дітьми, тощо, але не вище розміру 20% за фактично відпрацьовані години роботи у інклюзивних класах (групах).

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Щодо змін виплат грошового забезпечення для військових
Новий Порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Сил оборони України та співробітникам системи МВС почав діяти 1 лютого 2023 року. ...
Як оплачується надурочна робота працівникові з нефіксованим робочим часом
У Центральному міжрегіональному управлінні Держпраці відповіли, чи оплачують надурочну роботу працівнику із нефіксованим робочим часом. У разі перевищення нормальної тривалості ...
Підвищена податкова соціальна пільга для студента: запитання — відповідь ДПС
Запитання: Який документ повинен надати студент роботодавцю для застосування підвищеної податкової соціальної пільги до заробітної плати? Відповідь: Відповідно до підпункту ...