Реєструйся

Чи можна отримати копії протоколів атестації робочих місць?


До Управління Держпраці у Черкаській області через онлайн-сервіс «Зворотній зв’язок» надійшло наступне повідомлення: «Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна отримати копії протоколів атестації робочих місць за період з 1993 по 2004 рік на ВАТ «Більшовик» у м. Жашків?»

Відповідь надає завідувач сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Черкаській області Лідія Комар:

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992р. №442 Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, документи по атестації робочих місць, у тому числі, протоколи атестації робочих місць, зберігаються у суб’єкта господарювання протягом 50 років.

У разі, якщо у ВАТ «Більшовик» (м. Жашків) проводилася атестація робочих місць у вказаний період, Ви можете звернутися до керівника товариства із запитом про надання копій протоколів. Надання їх працівнику підприємства (або не надання) є правом підприємства».

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Відповідальність директора за трудовим законодавством
Як відомо, будь-який роботодавець наділений владними повноваженнями. Такі повноваження полягають у тому, що працівники після укладення з ними трудових договорів ...
Які зміни внесено до Порядку розслідування нещасних випадків і професійних захворювань?
Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 року № 59 унесено зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, ...