Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Чи можна перервати додаткову соціальну відпустку

Дата публікації: 13.06.2018
Чи може працівниця перервати додаткову соціальну відпустку, подавши відповідну заяву?
Ні, не може.

Додаткові відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, надаються понад щорічні відпустки, передбачені статтями 6, 7 і 8 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР, а також понад щорічні відпустки, установлені іншими законами та нормативно-правовими актами, і переносяться на інший період або продовжуються в порядку, визначеному статтею 11 цього Закону (частина сьома ст. 20 зазначеного Закону).

Отже, перервати додаткову соціальну відпустку працівниця не має права.

Білоткач Галина Панасівна,
експерт гарячої лінії
Більше нових актуальних запитань від передплатників і читачів та вичерпних відповідей на них від експерта гарячої лініїГалини Білоткач — у вкладенні до журналу «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA» «Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 6, 2018, у рубриці «Запитання гарячої лінії».

Придбати видання Архів журналу