Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Чи можна звільнити працівницю за власним бажанням без відпрацювання двох тижнів, якщо вона надала довідку про те, що її дитина з інвалідністю?

Дата публікації: 18.06.2020

КАДРОбудні. Четвер. Звільнення

Чи можна звільнити працівницю за власним бажанням без відпрацювання двох тижнів, якщо вона надала довідку про те, що її дитина з інвалідністю?

Трудовий договір, укладений на невизначений строк, можна розірвати в будь-який час. Якщо працівниця виявила таке бажання, її можна звільнити з дати, зазначеної в її заяві про звільнення у зв’язку з доглядом за дитиною-інвалідом (частина перша ст. 38 КЗпП).