Допомогу по частковому безробіттю планують надавати і працівникам, які були у «карантинній» відпустці


Такі зміни внесуть в Порядок надання допомоги по частковому безробіттю

В Мінекономіки вирішили знову підкоригувати норми Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22 квітня 2020 року № 306.

Читайте також:

Чи входить «карантинна» відпустка до стажу для розрахунку «лікарняних»? 

Чи входить «карантинна» відпустка до стажу для надання щорічної оплачуваної відпустки?

І цього разу приємні новини для роботодавців:

— які оплачують/оплачували працівникам час просто відповідно до статті 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції));

— працівники, яких перебувають/перебували у відпустці без збереження зарплати відповідно до пункту 31 статті 25 та статті 26 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР.

Вказані підстави мають намір включити до тих, які дають право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

Для цього Мінекономіки розробило проект постанови КМУ «Деякі питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».