Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Чи показувати у ф.№ 1 ДФ прийняття на роботу внутрішнього сумісника

Дата публікації: 20.08.2019

Внутрішнє сумісництво має свої нюанси в заповненні ф. № 1ДФ.

Податківці роз’яснили, як заповнювати окремі графи ф. № 1ДФ, якщо працівник поряд зі своєю основною роботою виконує роботу за внутрішнім сумісництвом на тому ж самому підприємстві.

Спершу вони нагадали, що сумісництвом вважають виконання працівником, крім своєї основної, іншу регулярну оплачувану роботу на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві.

Коли приймають на роботу або звільняють працівника (у т. ч. зовнішнього сумісника) у ф. № 1 ДФ на таку особу заповнюють відповідно графи 6 та 7 за умови нарахування (виплати) доходу такому працівнику (п. 3.7 Порядку заповнення та подання податковими агентами ф. № 1ДФ затверджено наказом Мінфіну від 13 січня 2015 року № 4).

Фіскали розглянули ситуацію, коли працівник поряд зі своєю основною роботою виконує роботу за внутрішнім сумісництвом на тому ж самому підприємстві. Вони вказали, що в такому випадку під час відображення у ф. № 1ДФ доходів працівника за основним місцем роботи та за сумісництвом графу 6 не заповнюють. Пояснюється це тим, що місце роботи у працівника не змінювалося.