Реєструйся

Чи повернула Верховна Рада виплату 30 тисяч гривень військовим, ДСНС та поліцейським?


Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану.

Парламент на пленарному засіданні 10 квітня схвалив повернення виплат військовим, рятувальникам та поліцейським у розмірі 30 тисяч гривень.

Про це повідомив нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко.

За законопроєкт № 8312 проголосували 277 народних депутатів. Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану.

Верховна Рада повернула виплату 30 тисяч гривень військовим, ДСНС та поліцейським.

Згідно з прийнятими до закону правками, надбавку військовим, рятувальникам та поліцейським виплачуватимуть за рахунок скорочення зарплати для держслужбовців та керівництва держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). Водночас Железняк зазначає, що таке обмеження зарплат топ-чиновників є “дуже малою економією”.

“Обмежень навіть на 2 % від запланованих витрат не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд гривень. Тому я поки що не так однозначно стверджував би, що повернули“, – заявив нардеп.

Для того, щоб зміна набула чинності, необхідно внести правки до держбюджету, а також затвердження їх головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком та президентом Володимиром Зеленським.

Читайте також:

Джерело: VESTI.UA

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023

Матеріали до теми


У «Резерв+» протягом кількох місяців з’являться нові послуги
Міноборони додає у «Резерв+» зворотний зв’язок для того, щоб люди пріоритезували, який подальший функціонал потрібно запускати у застосунку Мобільний застосунок ...
Затверджено критерії бронювання працівників підприємств, критично важливих для ЗСУ
Наказом Міністерства оборони України від 10 липня 2024 року № 463 затверджено Критерії визначення підприємств, установ, організацій, а також юридичних осіб приватного ...