Реєструйся

Чи повернула Верховна Рада виплату 30 тисяч гривень військовим, ДСНС та поліцейським?


Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану.

Парламент на пленарному засіданні 10 квітня схвалив повернення виплат військовим, рятувальникам та поліцейським у розмірі 30 тисяч гривень.

Про це повідомив нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко.

За законопроєкт № 8312 проголосували 277 народних депутатів. Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану.

Верховна Рада повернула виплату 30 тисяч гривень військовим, ДСНС та поліцейським.

Згідно з прийнятими до закону правками, надбавку військовим, рятувальникам та поліцейським виплачуватимуть за рахунок скорочення зарплати для держслужбовців та керівництва держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). Водночас Железняк зазначає, що таке обмеження зарплат топ-чиновників є “дуже малою економією”.

“Обмежень навіть на 2 % від запланованих витрат не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд гривень. Тому я поки що не так однозначно стверджував би, що повернули“, – заявив нардеп.

Для того, щоб зміна набула чинності, необхідно внести правки до держбюджету, а також затвердження їх головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком та президентом Володимиром Зеленським.

Читайте також:

Джерело: VESTI.UA

Військовий облік: методика ведення. Спецвипуск № 2, 2023

Матеріали до теми


Триває робота над законопроєктом № 10062: пропонуються доопрацювання
У Верховній Раді України 20 вересня 2023 року зареєстровано проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення ...
Чергові зміни щодо відстрочки від мобілізації здобувачів освіти та педагогічних працівників: законопроєкт № 9672-3
У Верховній Раді України 19 вересня 2023 року зареєстровано черговий проєкт Закону про внесення змін до статті 23 Закону України ...