...
Реєструйся

Чи виплачуватимуть допомогу ВПО після Нового року?


За словами Віцепрем’єр-міністерки України Ірини Верещук, з 1 січня 2023 року автоматичне нарахування допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (далі — ВПО) буде продовжене.

«Хочу заспокоїти всіх переселенців: не потрібно після 1 січня звертатися до органів соцзахисту чи ЦНАПів для поновлення виплат. Ви як і раніше будете отримувати допомогу від держави», — уточнила посадовиця.

Зверніть увагу, що для отримання допомоги ВПО не треба підтверджувати матеріальний стан, адже допомога на проживання не залежить від отриманого доходу та є безстроковою.

Відповідно до Порядку надання допомоги на проживання ВПО згадані виплати — це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення. Тому допомога має і надалі виплачуватися всім внутрішнім переселенцям без винятку.

«Рада, що нам вдалося вирішити всі юридичні питання, щоб забезпечити безперебійними виплатами наших переселенців», — резюмувала очільниця Мінреінтеграції.

Отримайте доступ до кадрового семінару «Зміни законодавства — 2022».

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Кейс для кадровика. Чи може бути головою профспілки медичний директор лікарні?
Закон України від 15 вересня 1999 року № 1045-XIV «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (далі — Закон ...
Механізми оскарження постанов військово-лікарських комісій
Військово-лікарська експертиза відіграє ключову роль у забезпеченні обороноздатності держави та гарантуванні прав військовослужбовців і призовників на належний захист їхнього здоров’я. ...