Реєструйся

Чи виплачуватимуть допомогу ВПО після Нового року?


За словами Віцепрем’єр-міністерки України Ірини Верещук, з 1 січня 2023 року автоматичне нарахування допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (далі — ВПО) буде продовжене.

«Хочу заспокоїти всіх переселенців: не потрібно після 1 січня звертатися до органів соцзахисту чи ЦНАПів для поновлення виплат. Ви як і раніше будете отримувати допомогу від держави», — уточнила посадовиця.

Зверніть увагу, що для отримання допомоги ВПО не треба підтверджувати матеріальний стан, адже допомога на проживання не залежить від отриманого доходу та є безстроковою.

Відповідно до Порядку надання допомоги на проживання ВПО згадані виплати — це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення. Тому допомога має і надалі виплачуватися всім внутрішнім переселенцям без винятку.

«Рада, що нам вдалося вирішити всі юридичні питання, щоб забезпечити безперебійними виплатами наших переселенців», — резюмувала очільниця Мінреінтеграції.

Отримайте доступ до кадрового семінару «Зміни законодавства — 2022».

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Пенсійний фонд України: виплата лікарняних та декретних, якщо роботодавець на окупованій території
Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться ...
Оплата комунальних послуг: на які пільги має право вдова загиблого військового
Вдова загиблого Захисника України має право на пільги, визначені статтею 15 Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII ...