Реєструйся

До уваги ВПО: перелік корисних сервісів і чат-ботів


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зібрало інформацію про корисні сервіси й посилання на чат-боти, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам (далі — ВПО) знайти житло в новому регіоні, розібратися, як і де отримати гуманітарну й грошову допомогу, як працевлаштуватися, і дістати відповіді на багато інших поширених запитань, що виникають у переселенців.

  1. Юридичний порадник для ВПО. Чат-бот, що надає цілодобову безоплатну правову допомогу для українців, які постраждали від війни.
  2. «єДопомога». Державний соціальний сервіс, через який можна подати заявку на отримання допомоги від держави, міжнародних організацій чи волонтерів. Також на сайті є можливість запропонувати підтримку інших у забезпеченні харчовими продуктами, одягом, ліками.
  3. Palyanytsya Info. Платформа призначена для швидкого пошуку допомоги в усіх регіонах України. На ній доступні оголошення за будь-якими категоріями — від гуманітарних штабів до психологічної допомоги.
  4. «Там, де вас чекають». На сайті можна ознайомитись із загальною кількістю місць, які кожна область пропонує для безплатного розселення ВПО, з їхнім поділом на вільні й зайняті. Є можливість відфільтрувати варіанти за областю чи окремою громадою.

Також наведені номери телефонів контактних центрів у кожному регіоні, за якими можна звертатися з питаннями щодо розміщення та бронювання житла для переселенців.

  1. «Прихисток». Держава створила сервіс із пошуку безплатного житла, за допомогою якого ВПО можуть знайти помешкання.
  2. «Допомагай». Сервіс від волонтерів, який також допомагає зручним способом знайти безоплатне житло в безпечних містах України.

Новинка! Найкращі авторські статті з трудового законодавства від експертів проєкту «КАДРОВИК.UA».

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Які зміни внесено до Порядку розслідування нещасних випадків і професійних захворювань?
Постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 року № 59 унесено зміни до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, ...
Безплатна юридична допомога для родин зниклих безвісти
У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти й Координаційним штабом з надання правової допомоги родини ...
Довідка про зарплату за період до 1 липня 2000 року при призначенні пенсії: обов’язковий документ чи ні
Відповідно до Закону України від 9 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при обчисленні пенсії враховується ...