Реєструйся

Читайте у журналі «ДІЛОВОДСТВО» в лютому


Документування управлінської інформації

Загальні вимоги до створення управлінських документів та вимоги до бланків. Особливості оформлення реквізитів організаційно-розпорядчих документів, загальні вимоги до складення їх текстів. Чим відрізняється засвідчення електронних документів?

Відповіді надає наш експерт.

Службова характеристика: у яких випадках складати, та як оформлювати

Така важлива колись річ, як характеристика з місця роботи, у наш час переходу на електронний документообіг втрачає свою актуальність. А більшість європейських країн давно відмовилася від використання трудових книжок, замінивши їх на рецензії та характеристики з місця попередньої роботи. Тож чи потрібна характеристика взагалі, та як її правильно складати? Дізнаємося зі статті та розберемо на конкретних прикладах.

Типові помилки у кадровому діловодстві при прийнятті на роботу

Серед найпоширеніших помилок у кадровому діловодстві – помилкове ототожнення письмових трудових договорів із цивільно-правовими договорами та помилки щодо форми трудового договору Розберемо на прикладах такі помилки та розглянемо детально види цивільно-правових договорів..

Яким чином мають передаватись сертифікати електронного цифрового підпису (ЕЦП)?

Про посилені сертифікати відкритого ключа ЕЦП; сертифікати ключа ЕЦП на електронному носії до архіву підприємства.

Зміна прізвища: які виправлення вносити й у які документи

Працівниця змінила прізвище. В які документи вносити виправлення та які саме?

Нумерація протоколів засідання кафедр

Чи можна нумерувати протоколи засідання кафедр (факультетів, вченої ради) у вищому навчальному закладі за навчальними роками, а не за календарними?

Що означає «Відповідний напрям підготовки» та «відповідна спеціальність» у вимогах до працівників, яких приймають на роботу

Як співвідносяться рівень освіти, фах та стаж у вимогах до майбутнього працівника? Співвідношення дипломів різних освітньо-кваліфікаційних рівнів залежно від року отримання диплому; що означає «відповідна спеціальність» у кваліфікаційних характеристиках, та як визначити, освіта за якою спеціальністю має бути у майбутнього працівника.

Документальне оформлення благодійної допомоги

Яка саме допомога вважається благодійною, хто може і хто не може бути її отримувачем, та на що звернути увагу при оформленні договору – читайте у № 2,2019 журналу «Діловодство»

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми