...
Реєструйся

Держслужбовцям доплачуватимуть за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи


Постановою Кабміну від 6 квітня 2016 року № 289 затверджено Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям.

Документ визначає механізм застосування стимулюючих виплат держслужбовцям з метою посилення мотивації працівників державних органів до високопрофесійної, результативної і якісної роботи.

Передбачено, що керівники в держоргані в межах економії фонду оплати праці зможуть встановлювати держслужбовцям додаткові стимулюючі виплати, до яких належать надбавки:

1) за інтенсивність праці;

2) за виконання особливо важливої роботи.

Такі надбавки встановлюються державним службовцям у відсотках до посадового окладу.

Надбавка за інтенсивність праці встановлюється з урахуванням таких критеріїв:

– якість і складність підготовлених документів;
– терміновість виконання завдань, обробки і підготовки документів;
– ініціативність в роботі.

Надбавка за виконання особливо важливої роботи встановлюється з урахуванням критеріїв:

– виконання завдань і функцій щодо реалізації пріоритетних напрямів держполітики, участь в розробці проектів нормативно-правових актів, проведенні експертизи таких актів;
– виконання роботи, що вимагає від працівника особливої організаційно-виконавчої компетентності та відповідальності, результатом якої є підвищення ефективності управління.

Держсекретареві Кабміну, держсекретарям міністерств, інших керівників державних органів та їх заступникам, які є держслужбовцями, надбавки можуть встановлюватися за рішенням Кабінету Міністрів.

У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни надбавки скасовуються або їх розмір зменшується.