...
Реєструйся

До уваги аграріїв: відсьогодні бронювання військовозобов’язаних відбуватиметься лише через кабінет запитів на бронювання


Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі, — про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак.

Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.

Починаючи з 14 жовтня бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ й організацій агропромислового комплексу можливе лише через кабінет запитів на бронювання.

Процедура подачі документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована й проходитиме набагато швидше та простіше.

Будьте уважні! Надалі листи, надіслані на електронну адресу Agromobplan2022@gmail.com, розглядатися не будуть!!!

Зазначимо, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах й організаціях, яким установлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів і виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Портал реалізовано за підтримки ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» та БО «Благодійний фонд «Збережи Україну!»

Реєструйтеся на вебінар «Зміни у законодавстві щодо ведення військового обліку та бронювання посад у період воєнного стану».

Джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Матеріали до теми


Дії ФОП щодо найманих працівників у разі його мобілізації: пояснює інспектор
Заступник начальника відділу управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області надає роз’яснення з питання мобілізації фізичної особи – підприємця, який використовує ...