...
Реєструйся

Добірка онлайн-ресурсів для ВПО


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зібрало 10 корисних платформ і ресурсів, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам (далі — ВПО) адаптуватися в новому місці проживання:

  1. Платформа «єДопомога» (подання заяв на виплати від міжнародних організацій і держави, отримання та надання волонтерської допомоги).
  2. Портал «Прихисток» (інформація про варіанти розміщення ВПО, доступне житло).
  3. Інформаційно-ресурсний центр «Взаємодія» (інформація щодо дії в надзвичайних ситуаціях, довідки, мапи, електронні ресурси для постраждалого населення тощо).
  4. Мапа закладів, які працюють під час відключень світла.
  5. Електронний кабінет водія (перевірка й оплата адміністративних правопорушень, отримання інформації про авто й посвідчення водія, перевірка авто за VIN-кодом, запис в електронну чергу).
  6. Портал «Веземо» (електронний сервіс для перевірки часу затримки рейсів, міжнародних й евакуаційних маршрутів тощо).
  7. Єдине соціальне середовище зайнятості (швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, онлайн-запис на прийом в Центр зайнятості тощо).
  8. Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (отримання довідки ОК-5 та ОК-7, подання заяв до ПФУ, запис на прийом онлайн).
  9. Liki24 (онлайн-замовлення та доставлення ліків).
  10. Освітній чат-бот EducationUaBot (інформація про онлайн-навчання в Україні, пошук садочка / школи / коледжу за кордоном, відновлення особистих документів про освіту, продовження викладання та роботи під час війни, повернення до навчання незалежно від місця перебування).

Новинка! Календар настільний на 2023 рік.

Джерело: фейсбук-сторінка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Чи виплатить ПФУ допомогу на поховання у разі загибелі мобілізованого
Посадовці ПФУ у своєму листі від 21 березня 2024 року № 2800-030401-8/17515 надали роз’яснення щодо допомоги на поховання від ПФУ ...
Штраф за неправильно оформлену «лікарняні» у зв’язку з вагітністю та пологами: що треба знати
Згідно зі статтею 23 Закону України від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», підставою для ...
Оплата тимчасової непрацездатності застрахованій особі, яка працює за сумісництвом
З 1 січня 2023 року до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV ...
Паперові листки непрацездатності: перевірки ПФУ
Як відомо, призначення та виплата «лікарняних» здійснюються за рішеннями страхувальників на підставі виданих застрахованим особам листків непрацездатності. Оскільки Міністерством охорони ...