Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Додаткова соціальна відпустка матері двох дітей віком до 15 років, що працює за сумісництвом

Дата публікації: 22.08.2018
Чи має право на додаткову соціальну відпустку жінка, мати двох дітей віком до 15 років, яка працює за сумісництвом?
Так, має.

Жінка, яка має двох або більше дітей віком до 15 років і уклала трудовий договір на роботу за сумісництвом, перебуває у трудових відносинах з підприємством, установою, організацією, фізичною особою, а отже має право на щорічну додаткову оплачувану відпустку, передбачену статтею 19 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР, і на роботі за сумісництвом. Це також узгоджується зі статтею 56 КЗпП.

Робота за сумісництвом є одним із різновидів роботи на умовах неповного робочого часу, а частиною третьою статті 56 КЗпП передбачено, що при роботі на умовах неповного робочого часу гарантовано недопущення будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.

Білоткач Галина Панасівна,
експерт гарячої лінії
Більше нових актуальних запитань від передплатників і читачів та вичерпних відповідей на них від експерта гарячої лініїГалини Білоткач— у вкладенні до журналу«КАДРОВИК.UA»«Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 8, 2018,

Придбати видання Архів журналу