...
Реєструйся

Допомога ВПО на новонароджену дитину: пояснення Мінреінтеграції


Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України пояснює, чи можна оформити допомогу на проживання ВПО на своїх новонароджених дітей.

Пояснення:

Якщо ви — переселенець, перемістилися після 24 лютого 2022 року з населеного пункту в районі воєнних (бойових) дій, окупації, оточення та оформили довідку ВПО, то маєте повне право на таку саму довідку й для новонародженого малюка. На її основі подавайте заяву про виплату допомоги на проживання для своєї дитини.

Також додамо, що її розмір на дитину становить 3000 грн на місяць. Виплати надають незалежно від того, чи працевлаштовані повнолітні члени сім’ї, чи є в родини будь-які доходи, депозити, рухоме або нерухоме майно.

Беріть участь у навчанні на відеокурсі «Відпустки працівникам, які мають дітей».

Джерело: фейсбук-сторінка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Розмір одноразової допомоги потерпілому внаслідок випадку на виробництві
Сума одноразової допомоги потерпілому через нещасний випадок на виробництві або професійне захворювання визначається відповідно до ступеня втрати професійної працездатності, який ...
Гарантії для працівника, призваного на службу в ЗСУ
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом ...