Передплати журнал

Довідка ВПО: чи можуть відмовити у її видачі, якщо особа не має реєстрації на ТОТ чи в зоні бойових дій


Якщо вам відмовляють у видачі довідки ВПО лише через те, що ви не маєте реєстрації на тимчасово окупованій території (далі — ТОТ) чи в зоні бойових дій, то це незаконно.

При виникненні подібних ситуацій звертайтеся до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (далі — Мінреінтеграції) на цілодобову гарячу лінію 15–48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

Наголосимо: чинним законодавством передбачено, що відсутність такої реєстрації не може бути підставою для відмови у видачі довідки ВПО.

Мінреінтеграції вже надіслало листи обласним військовим адміністраціям із відповідними роз’ясненнями. У разі відсутності реєстрації на ТОТ чи в зоні бойових дій, особа може підтвердити своє місце проживання за допомогою інших документів. Перелік таких документів установлено законодавством.

Джерело: Урядовий портал

Вебінар «Зміни у законодавстві щодо ведення військового обліку та бронювання посад у період воєнного стану»

Матеріали до теми


Поважні причини неприбуття до військкомату: які зміни вніс Уряд
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Переліку поважних причин неприбуття чи несвоєчасного прибуття військовозобов’язаного чи резервіста для призову на збори. ...
Старт кар’єри в IT: оголошено набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків
Netpeak Group за підтримки Міністерства цифрової трансформації України оголосила набір на інтернатуру для продакт-менеджерів мобільних застосунків. Він чудово підійде для ...