Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Довідку, необхідну для призначення допомоги для осіб, які доглядають за хворими дітьми, буде видавати лікарсько-консультаційна комісія

Дата публікації: 04.12.2018

Уряд визначив Порядок надання допомоги для осіб, які доглядають за хворими дітьми.

Відповідну постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» Уряд ухвалив 28 листопада ц. р. Зазначеною постановою лікарсько-консультаційна комісія наділена повноваженнями з видання довідки, необхідної для призначення допомоги.

Постанова була розроблена Мінсоцполітики в зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми» від 3 липня 2018 року № 2476-VIII. Цим Законом було внесено зміни до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21 листопада 1992 року № 2811-XII в частині запровадження окремого виду допомоги для осіб, які доглядають за дітьми, хворими важкими перинатальними ураженнями нервової системи, тяжкими вродженими вадами розвитку, рідкісними орфанними захворюваннями, онкологічними, онкогематологічними захворюваннями, дитячим церебральним паралічем, важкими психічними розладами, цукровим діабетом I типу (інсулінозалежний), гострими або хронічними захворюваннями нирок IV ступеня, на дитину, що отримав важку травму, яка потребує трансплантації органу, що потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність. Крім того, в зв’язку набуттям чинності Закону України «Про електронні довірчих послуги» 5 жовтня 2017 року № 2155-VIII уточнено термін «електронний цифровий підпис».

Видання для кадровиків Журнали реєстрації