Фінальний семінар марафону «Гаряча лінія: консультації» в Києві

Дата публікації: 07.11.2016

4 листопада 2016 р. у Києві відбувся фінальний семінар марафону «Гаряча лінія: консультації». В урочистій конференц-залі КНЕУ ми зібрали більш ніж 70 кадровиків-практиків найбільших підприємств регіону та державних структур.

ПРО ЩО ГОВОРИЛИ НА СЕМІНАРІ

Спікери торкнулися всіх найактуальніших тем сучасного спеціаліста з кадрової справи. Розпочинала практикум голова Всеукраїнської асоціації кадровиків, головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ольга Харечко і розповіла про найпоширеніші помилки при прийняті працівника на роботу, останні зміни в законодавстві та дискримінацію чоловіків (на прикладі Закону України «Про відпустки»).

Робочі ситуації зі зразками і рішеннями представила головний редактор Єдиної електронної системи «КАДРОВИК-онлайн» Анна Мілієнко-Самсонова.

Спеціально запрошеними спікерами київського марафону «Гаряча лінія: консультації» стали:

  • Ольга Макогон, голова Комітету трудового права Асоціації адвокатів України з темою «Звільнення працівників з ініціативи власника: виклики сучасності».
  • Богдан Городницький, представник компанії MIDOT з темою «Оцінка і управління ризиками деструктивної поведінки персоналу».
  • Артем Лебедев, комерційний директор Yaware з темою «Як підвищити продуктивність працівників: використовуємо передові технології».

СПІЛКУВАННЯ ЗІ СПІКЕРАМИ

Найбільшу цінність семінару представляла можливість всіх учасників поспілкуватися зі спікерами в режимі діалогу, задати і отримати відповіді на всі свої питання. Ми довго і ретельно готувалися до заходу, що дало свої результати. Семінар настільки сподобався присутнім, що вони ще довго не розходилися після нього і спілкувалися зі спікерами віч-на-віч.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

Ми отримали багато дуже зворушливих та приємних коментарів від учасників заходу про проекти ВД «МЕДІА-ПРО». Наприклад, Гордієнко Ілона написала вірш про портал HR-Ліга:

HR-Ліга дає нам знання
Про важливі питання сьогодні.
Як з людьми працювати щодня,
Як прийняти їх на роботу,
Що робити в тяжкому випадку,
Скоротити робочі місця,
Ефективно розвинути кадри…
Я читаю про це щодня!

Дунаєвська Оксана дякує організаторам заходу у віршованій формі:

За то, что трудитесь усердно, хочу вас всех благодарить.
Желаю вам свою работу лишь от души всегда любить.
Пусть дело дарит вдохновенье, приносит емкий результат.
Ну а сегодня крики «БРАВО» пусть, несомненно, прозвучат.

Статник Світлана залишила відгук про «КАДРОВИК-онлайн»:

Єдина електронна система «КАДРОВИК-онлайн» дає змогу швидко та зручно отримати відповіді на актуальні питання. Достатньо швидко оновлюється інформація щодо новин законодавства, велика база документів.

Гінтовт Олена висловлює вдячність порталам в виданням ВД «МЕДІА-ПРО»:

Маю стаж роботи в НR більш ніж 15 років. Весь цей час постійно користуюсь інформацією, розміщеною на порталах  ВД «МЕДІА-ПРО». Це допомагає мені розвиватися як спеціалісту, дотримуватися вимог законодавства. Завдяки вашим виданням я зробила кар’єру до директора з персоналу.Дякую.

Макуха Олександр дякує редакції журналу «Довідник кадровика»:

Дякую редакції журналу «Довідник кадровика» за завжди актуальний добір тематик статей журналу та ґрунтовний їх виклад (до того ж вчасно і влучно!). Дякую за новації, які постійно реалізовуються на сторінках видання, зокрема, новий формат журналу, запровадження практики друкувати запитання з гарячої лінії в окремому додатку до журналу. Це журнал, який не можливо не передплачувати кадровику-практику. Журнал «Довідник кадровика» — видання для тих, хто прагне професійно розвиватися.

ПРО ФОРМАТ ЗАХОДУ

Проект «Марафон «Гаряча лінія: консультації» унікальний за своїм форматом, адже, програма заходу формувалася на основі побажань і відгуків наших читачів. Нам приємно, що редакції кадрового напряму ВД «МЕДІА-ПРО» мали честь особисто познайомитися з учасниками, мали змогу разом вирішувати проблемні робочі питання та обмінюватися професійним досвідом.

Для команди «МЕДІА-ПРО» цей проект став дуже особливим, і ми надзвичайно раді, що зважилися на такий відповідальний крок.

ПІДСУМКИ

Підсумки марафону дуже цікаві й неочікувані. За півтора місяці ми наїздили Україною понад 3000 км, поспілкувалися майже з 400 кадровиками з найбільших регіонів, подарували 1000 професійних періодичних видань ВД «МЕДІА-ПРО», пригостили 500 цукерками з побажаннями, випили 10 літрів чаю, зробили 458 фотографії та розіграли 70 подарунків від партнерів заходу.

Ми вдячні всім учасникам та партнерам заходу: rabota.ua, RabotaPlus.ua, Yaware, АО «БОСС.Кадровые системы», компанії Midot.

Пишаємося, що в нашій країні стільки висококваліфікованих фахівців із кадрової справи.

До наступних зустрічей!

Прес-служба ВД «МЕДІА-ПРО»

Фотоальбом заходу в Києві »

Залишити відгук про марафон »