...
Реєструйся

ФССУ відповідає на запитання щодо є-лікарняних


Запитання:

Чи підлягають оплаті е-лікарняні, якщо працівник перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років?

Відповідь:

Під час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку за застрахованою особою зберігається низка соціальних і страхових гарантій.

Зокрема, якщо така відпустка збігається з виходом у відпустку по вагітності та пологах, допомога по вагітності та пологах нараховується і виплачується незалежно від допомоги по догляду за дитиною.

Тож у разі створення е-лікарняного по вагітності та пологах для працівниці у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, такий лікарняний підлягає опрацюванню роботодавцем і подальшій оплаті.

Водночас е-лікарняний для застрахованої особи в такій відпустці може бути створений з інших причин — наприклад, у разі хвороби чи травми. У такому випадку допомога по тимчасовій втраті працездатності не нараховується, а створений е-лікарняний не потрібно розглядати.

Зверніть увагу, період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку включається до страхового стажу працівника як період, за який сплачено страхові внески, виходячи з розміру мінімального страхового внеску.

Рекомендуємо прочитати статтю «Як прийняти на роботу працівника на період відпустки для догляду за дитиною?».

Джерело: фейсбук-сторінка Фонду соціального страхування України

Матеріали до теми


Про перевірку обґрунтованості виданих листів непрацездатності
СИТУАЦІЯ Я власник приватного підприємства — роботодавець. Виникла потреба перевірити обґрунтованість видачі працівнику листка непрацездатності. Чи можу я звернутися до ...