...
Реєструйся

Інформація для осіб з інвалідністю та їхніх супровідників: на які нововведення щодо перетину кордону варто звернути увагу


Кабінет Міністрів України зняв обмеження щодо кількості виїздів за кордон для громадян, що під час воєнного стану супроводжують осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб, які потребують постійного догляду.

Відтепер дозволено неодноразовий виїзд за межі України громадянам, які супроводжували осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, що наразі перебувають на території іншої країни на підставі довідки про їхнє перебування на консульському обліку або за наявності наказу директора закладу догляду про ротацію супровідників із числа його працівників.

Окрім цього, обов’язковим є повернення в Україну чоловіків віком від 18 до 60 років не пізніше за повернення на територію України осіб, яких вони супроводжували.

Зазначимо, що Уряд збільшив строк для звернення супровідників до закордонної дипломатичної установи України в державі перебування для взяття осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю на консульський облік до семи робочих днів.

Беріть участь у навчанні на мінікурсі «Трудові відносини осіб з інвалідністю».

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...