Реєструйся

Відтепер субсидії та пільги виплачує Пенсійний фонд України


За рішенням Уряду розпочинається поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій і пільг Пенсійному фонду України.

Так, уже із жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій і пільг. Виплати проводитимуться незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій і, власне, механізм призначення житлових субсидій і пільг не змінюється. Усі дані для виплат надійдуть до Фонду в електронному вигляді.

Прийняття документів від громадян і призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Від 1 грудня 2022 року звертатися за оформленням житлових субсидій і пільг слід до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності. Тобто подавати заяви можна в будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян.

Зазначимо:

Такий порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

Замовляйте зі знижкою комплект «КАДРОВИК.UA. Спецвипуски» (2022 рік, електронна версія).

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


Які витрати роботодавця при працевлаштуванні ВПО компенсують?
Уряд відкоригував програму виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, це рішення було прийняте на засіданні КМУ 24 січня 2022 року. Зокрема, згідно ...