...
Реєструйся

Відтепер субсидії та пільги виплачує Пенсійний фонд України


За рішенням Уряду розпочинається поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій і пільг Пенсійному фонду України.

Так, уже із жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій і пільг. Виплати проводитимуться незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій і, власне, механізм призначення житлових субсидій і пільг не змінюється. Усі дані для виплат надійдуть до Фонду в електронному вигляді.

Прийняття документів від громадян і призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

Від 1 грудня 2022 року звертатися за оформленням житлових субсидій і пільг слід до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності. Тобто подавати заяви можна в будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян.

Зазначимо:

Такий порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

Замовляйте зі знижкою комплект «КАДРОВИК.UA. Спецвипуски» (2022 рік, електронна версія).

Джерело: Урядовий портал

Матеріали до теми


ТЦК та СП ігнорує відстрочку заброньованого: чи можна оскаржити в суді?
Вже понад рік діє оновлений порядок бронювання. Він надає можливість бізнесу подавати на бронювання критично важливих працівників і отримувати для ...
Коли контролюючий орган відмовляє в укладенні договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
Згідно з положеннями розділу V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом ...