Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Кадрові консультації у газеті «Кадри і зарплата»

Дата публікації: 06.12.2017
Чи може роботодавець виплатити працівникові заробітну плату пізніше ніж за три дні до початку щорічної основної відпустки, як це передбачено законом про відпустки?
Чи можливо повернути кошти виплаченої допомоги на оздоровлення працівникові, що працює в органах місцевого самоврядування, у разі невикористання ним щорічної основної відпустки?
Чи компенсується працівникові робота у вихідний день?
Відповіді на ці та інші запитання ― у матеріалі Ольга Харечко, головного редактора журналу «Довідник кадровика», у газеті «Кадри і зарплата» № 23 (95), 2017.
Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.