...
Реєструйся

Кеш-підтримка евакуйованим із Донеччини


У межах обов’язкової евакуації українці отримують кеш-підтримку від Уряду. Про це розповіла Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук під час включення до прямого ефіру на телеканалі «Інтер».

«Люди, які виїжджають у рамках обов’язкової евакуації з Донеччини, отримують кеш-підтримку від Уряду в сумі 2200 грн на людину, незалежно від віку та кількості членів родини. Ці гроші надаються одразу по прибуттю. Також Уряд гарантує виплату допомоги ВПО на проживання: щомісяця 2 тис. грн для дорослих та 3 тис. грн для дітей чи осіб з інвалідністю. Долучаються й міжнародні гуманітарні організації зі своїми благодійними програмами допомоги», — розповіла посадовиця.

Вона нагадала, що прихисток евакуйованим із Донеччини забезпечують опорні регіони, які чекають на переселенців протягом декількох місяців.

Зокрема, Кіровоградщина: вона вже прийняла понад 30 тисяч ВПО. На черзі — Полтавщина. У цьому регіоні також розгорнуті місця компактного проживання для переселенців.

Вигідна ціна! Замовляйте комплект «КАДРОВИК.UA. Спецвипуски» (2022 рік, електронна версія).

Джерело: фейсбук-сторінка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Закон № 3633 діє з 18 травня, оновити дані у ТЦК треба протягом 60 днів
Як ми вже повідомляли, Президент України Володимир Зеленський 16 квітня підписав Закон України від 11 квітня 2024 року № 3633-ІХ ...