Кількість регіональних установ Державної служби зайнятості зменшиться на 63 одиниці


Зменшення адміністративного персоналу Державної служби зайнятості та збільшення кількості працівників, які здійснюють прийом та безпосередньо надають соціальні послуги населенню, підвищить якість їхньої роботи. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, коментуючи прийняття відповідної постанови Уряду.

Уряд ухвалив постанову, якою передбачається створення 573 територіальних органів Державної служби зайнятості: 27 головних управлінь Державної служби зайнятості України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі; та 546 управлінь Служби в районах, містах, районах у містах, міськрайонні, міжміські та міжрайонні.

«Зменшення кількості утворюваних територіальних органів з 636 існуючих центрів зайнятості до 573 досягнуто шляхом об’єднання або приєднання двох або більше центрів зайнятості. Це дозволить за рахунок зменшення адміністративного персоналу збільшити кількість працівників, які здійснюють прийом та надають соціальні послуги населенню», – зазначила Наталія Королевська.

Мінсоцполітики

kadrovik.ua