Передплати журнал

Комісія Управління Держпраці планово перевіряє агропідприємства Тернопільщини


Комісія Управління Держпраці здійснила планову перевірку сільськогосподарського підприємства, яке розташоване у селі Великі Дедеркали Кременецького району Тернопільської області.

Під час заходу контролю перевірявся стан дотримання суб’єктом господарювання,  яке вирощує зернові культури, вимог законодавства у сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці.

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 383 були затверджені «Критерії за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничого нагляду Державною службою з питань праці».

На місцевому сільгосппідприємстві фахівці Управління Держпраці особливу увагу приділяють перевірці стану організації робочих місць працівників, проведенню атестації робочих місць за умовами праці, виконанню робіт підвищеної небезпеки, правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, які безпосередньо використовуються на підприємстві.

У рамках перевірки також зосереджено увагу на ризиках та небезпеках, які виникають на робочих місцях, проаналізовано основні причини настання нещасних випадків у агропромисловому секторі та запропоновано перелік заходів задля попередження травмувань працівників.

Джерело: за матеріалами Управління Держпраці у Тернопільській області

Матеріали до теми


Нова постанова Кабміну щодо спеціального моніторингу погашення заборгованості з виплати зарплати
Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 16 вересня 2022 року № 1037 «Про запровадження спеціального моніторингу погашення підприємствами, установами та ...
Новий законопроєкт щодо тимчасової непрацездатності: які зміни передбачено
У Верховній Раді України 12 вересня 2022 року зареєстровано законопроєкт № 8017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ...