Передплати журнал

Конкурс


Переможці визначені, подарунки вручені,
таланти відкриті!

 

 

Щиро дякуємо усім юним художникам, що надіслали свої роботи, а також їхнім батькам і вчителям! Усі малюнки цікаві, яскраві, талановиті, адже в кожному з них — часточка душі і серця автора.

Тому кожен учасник отримає від організатора конкурсу — журналу “Довідник кадровика” — пам’ятний подарунок (поштою).

27 серпня 2010 року в м. Києві в Українському домі відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», оголошений редакцією журналу «Довідник кадровика» Видавничого Дому «МЕДІА-ПРО» та підтриманий Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, а також Міністерством освіти і науки України. Конкурс тривав з 1 березня до 1 серпня 2010 року.

Уся церемонія нагородження стала справжнім святом дитячої творчості, перемоги таланту, художності і майстерності!


«Недаремно організатором такого конкурсу став професійний журнал для кадровиків. Адже успішні і небайдужі кадри варто виховувати змалку! Непросто було відібрати переможців з понад 2000 надісланих на конкурс робіт, які ще можна переглядати на сайті www.kadrovik.ua. Траплялись справжні професійні малюнки. Учасники конкурсу – дуже талановиті діти з усіх регіонів України. Працювати художній конкурсній комісії було складно, але впевнена, що перемогу здобули найкращі і найдостойніші», – зазначила голова організаційного комітету, головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ярослава Паньків.

На переконання представника оргкомітету конкурсу Людмили Циганок, конкурс відбувся недаремно. «У дитячих роботах ми побачили, якою Україна є для найменших її громадян. Можемо сказати, що вони з оптимізмом дивляться у майбутнє, адже переважна більшість малюнків – це мальовничі пейзажі, багата культурна, історична спадщина. Але діти помічають все, і у малюнках присутні і негативні моменти: забруднене середовище, бездомні тварини, діти-сироти» – сказала вона.


Цього святкового і урочистого дня чекали всі учасники конкурсу понад 5 місяців, і в момент нагородження всі фіналісти та батьки надзвичайно хвилювались.

Відвідувачі заходу мали змогу оглянути експозицію із 50 робіт, відібраних шляхом онлайн – голосування, з яких комісія на чолі з Ксенією Симоновою (переможницею «Україна має талант») обрала 12.


Від імені Голови художньої комісії виступила та привітала дітей з перемогою відома хореограф і танцівниця Алла Кушнір.

Привітання переможцям від Голови художньої комісії конкурсу “Якою я бачу свою Україну” – Ксенії Симонової

Голова художньої комісії конкурсу – Ксенія Симонова надіслала електронне привітання переможцям

Перемогу здобули:

– в молодшій віковій категорії (5-9 років)


Зліва направо: Неклюдова Лада (м. Дніпропетровськ), Присяжнюк Ярославна (м. Житомир), Гарін Тихон (м. Львів), Зайцева Маша (м. Харків), Єфремов Альоша (м. Краматорськ, Донецька обл.), Андріївський Ростислав (м. Львів)

–у  старшій віковій категорії (10-16 років).


На фото зліва направо: Сулаєва Ксенія (м. Рубіжне, Луганська обл.), Гриць Алла (м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл.),   Часовітіна Анастасія (м. Євпаторія, АР Крим), Волошин Олександр (м. Охтирка, Сумська обл.)

а також   Сотнікова Христина (м. Мерефа, Харківська обл.), Єфремова Анастасія (м. Краматорськ, Донецька обл.)


Гран-прі здобули Неклюдова Лада (м. Дніпропетровськ) (на знімку зліва) та Волошин Олександр (м. Охтирка, Сумська обл.).

Нагороджено також переможців у спеціальних номінаціях – від Ксенії Симонової та партнера конкурсу – фонду Р.Ахметова «Розвиток України», що запровадив окрему номінацію для дітей, які виховуються в інтернатних закладах.


Переможці в номінації партнера конкурсу

Усіх відвідувачів церемонії нагородження переможців конкурсу та виставки найкращих дитячих малюнків чекала цікава святкова програма, а переможців – ще й багато цінних подарунків.


Виступ учасниці проекту «Україна має талант» – Алли Смишляєвої


Представник генерального фінансового партнера конкурсу – Platinum Bank – Олена Щербина переконує в необхідності проведення таких дитячих заходів


Представник генерального партнера – оператора звязку – компанії МТС вражена майстерністю і талантом юних художників


Засновники головного поліграфічного партнера конкурсу компанія «Тріада-Принт» подарували переможцям іменні сертифікати на придбання товарів для художньої творчості.


Від мережі «Ігроленд» діти отримали чудові мякі іграшки та сертифікати на відвідування розважального центру

Головні переможці отримали путівки в дитячі оздоровчі комплекси від турфірми «Візит Альянс». Всіх 12 фіналістів порадували подарунками партнери:

 • чудовими наборами для творчості – мережа магазинів рукотворних речей «Вещичка»;

 • білетами в цирк «Кобзов» – його Президент М.М.Кобзов ;

 • подарунковими сертифікатами на взуття – ТМ «Blooms» компанії «Jump»;

 • авторськими подарунками – художниця Оксана Тодорова;

 • спеціальними подарунками – журнали «Пізнайко» та «Мир семьи».

Церемонію нагородження супроводжувало чаєпиття від партнера «Чайна країна».

 

Усі переможці конкурсу залишилися щасливими і пообіцяли, що й надалі розвиватимуть свої творчі здібності.


А у організаторів конкурсу залишилося відчуття радості і впевненості, що майбутнє в України є, якщо його творитимуть такі чудові і талановиті громадяни. Організатори запевнили, що можна з оптимізмом дивитись у майбутнє, оскільки діти намалювали свою країну квітучою, багатою, щасливою, не дивлячись, навіть, на всі негативи, які подекуди зустрічались в малюнках.


Згодом найкращі малюнки учасників можна буде побачити в щорічному настінному перекидному календарі на 2011 рік, який вже готує до друку редакція журналу-організатора «Довідник кадровика».

Після закінчення церемонії нагородження всі переможці разом з батьками отримали в подарунок від екскурсійного бюро «Київські фрески» чудову екскурсію столицею.

Усіх переможців з батьками люб’язно розміщував партнер – готель «Баккара».

Організаційний комітет конкурсу висловлює щиру подяку за підтримку всім партнерам, а також інформаційним партнерам – телеканалам «РАДА» і «МAXXITV»!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фотогалерея

Відгуки

Мама володарки гран-прі у молодшій віковій категорії Лади Неклюдової:

“Добрый день, уважаемая редакция журнала “Довідник кадровика”!
Огромное вам спасибо за праздник, который вы подарили нашим детям!!
Мы даже не ожидали, что получим такое количество эмоций,подарков и сюрпризов !
(Правда, Лада всё надеялась, что пароход (отель “Баккара”) ночью сорвётся с якоря, и на утро мы проснёмся где-то у берегов Ялты…)

Двое суток к Ладе приходили гости, она делилась впечатлениями, показавала подарки.
Многие мамы сожалели, что их детишки не стали учавствовать в конкурсе (мы рассказывали о конкурсе многим знакомым). Зато в следующих решили принять участие обязательно!

 

Лада на волне творческого подъёма за 2 дня нарисовала огромное количество работ! На одной из них изобразила церемонию награждения.

 

 

 

 

 

 

 

Красками по ткани, которые мы преобрели на сертификат от “Триада-Принт”, Лада расписала мне сумку и теперь рисует на футболках моих знакомых, которые сразу же захотели таких же котов!
Надеюсь, это творческое вдохновение, которое подарила ей победа в вашем конкурсе, сохранится в ней надолго!
Отдельное спасибо Людмиле Цыганок (PR-менеджер издательского дома МЕДИА-ПРО. – Ред.)! Поразительно, как такая хрупкая девушка смогла организовать такое масштабное мероприятие!”

* * *

Шановна редакціє журналу, дорогі наші переможці!

Від всієї душі вітаємо вас із завершенням конкурсу !

Дозвольте звернутися зі словами подяки до організаторів конкурсу.
Усі ми були приємно здивовані тим, що в цей нелегкий для країни час знайшлося стільки небайдужих до дитячої
творчості людей . На серці радісно від того, що не одна тисяча дітей змогли взяти участь у цьому конкурсі, продемонструвати
свої здібності. Так, дійсно, конкурс завершено, переможців визначено, таланти відкриті.

Особлива подяка партнерам цього проекту, за допомогою яких діти отримали чудові подарунки для подальшої роботи, а ще такий заряд позитиву, якого вистачить до наступного конкурсу! Дуже хочемо, щоб такі конкурси проводилися й надалі і про них знала якнайбільша кількість діточок.
А всім учасникам бажаємо подальших творчих успіхів, нехай цей конкурс стане для вас черговою сходинкою на вашому шляху!

Окремо звертаємося до артистів цирку “Кобзов”. Шановні, вибачте, будь ласка, що більшість з нас не змогла потрапити на майстер-
клас. Діти були дуже засмучені, адже їм не вдалося навчитися багато чого у вас . Обіцяємо, що на ваші вистави ми прийдемо і не один раз!

Приєднуючись до слів мами Лади – Яни, – дякуємо пані Людмилі Циганок за її внесок в організацію цього свята. Велике спасибі
Вам і Вашим колегам!
Нехай Бог повертає Вам сили, витрачені на цю роботу, а отримана нашими дітьми радість повернеться сторицею!

З повагою, батьки Ярославни Присяжнюк – Людмила та Віктор.

 

Доброго дня!

У травні діти з гуртка образотворчого мистецтва „Пілот” (м. Львів) , в якому займається наш син Ростислав Андріївський, взяли участь у конкурсі дитячого малюнка „Якою я бачу свою Україну”.

Приємною новиною для нас стало повідомлення про те, що Ростик – один із переможців. Ми отримали запрошення приїхати до Києва. Чесно кажучи, через певні сімейні обставини спочатку трохи вагалися: їхати чи ні. Але діти не люблять сидіти на місці, вони завжди готові до мандрів і до нових вражень, тому врешті-решт на сімейній раді було вирішено – їдемо!

Прибули ми до Києва рано вранці, були трохи втомлені, але відразу після прибуття нас люб’язно прийняли в готелі „Баккара”. Поселили у затишному двомістному номері з видом на Дніпро. Потім ми вирушили до Українського дому, де мав відбутися основний захід – нагородження переможців. Тут на дітей очікувало чимало подарунків. Не лише для переможців, але й для їхніх батьків приємними сюрпризами стали грошові сертифікати, на які кожен міг придбати необхідні дитині речі: етюдники, якісні фарби, книги, взуття… Діти отримали можливість побувати на виставі цирку „Кобзов” і відвідати „Ігроленд”. А ще усім дуже сподобалися виступ Алли Смишляєвої, ”піщана історія” від Ксенії Симонової.

Після офіційної частини на всіх чекала ще одна несподіванка – цікава і дуже пізнавальна екскурсія Києвоом від екскурсійного бюро „Фрески”. Ми провели у столиці України два чудові, насичені позитивними емоціями дні.

Щиро дякуємо усім організаторам! Особлива подяка редакції журналу „Довідник кадровик” і пані Людмилі Циганок за чудову пригоду, яку вони подарували нашим діткам наприкінці канікул. Дякуємо спонсорам, котрі так щиро заохочують до подальшого професійного росту юних громадян України, які лише починають шукати свою нішу у цьому житті. Сподіваємося, що це буде для них чудовим стимулом не полишати пензлі і фарби, а продовжувати рухатися вперед до нових цілей. Бажаємо всім міцного здоров’я і успіхів у всіх добрих починаннях.

З повагою, сім’я Андріївських , м. Львів

 

Алла Гриць, переможець у старшій віковій категорії та в спеціальній номінації від партнера конкурсу “Фонду Рината Ахметова”

Поїздку в Одесу я запам’ятаю надовго. Пам’ятаю тільки позитивні моменти. Екскурсії були дуже цікавими, багато цікавих фактів про місто та його історію. Море, сонце, пляж – його незабутні пейзажі. Висловлюю подяку фонду Рината Ахметова та організаторам конкурсу за можливість побачити це прекрасне місто. Я закохалася в Одесу з першого погляду. Хочу повертатися туди знову і знову.

 

Конкурс дитячого малюнка «Якою я бачу свою Україну»
ЗАВЕРШЕНО!
Щиро вітаємо переможців!

              Повідомляємо, що до участі в конкурсі, за весь період проведення, надійшло понад 2000 цікавих, різнопланових і дуже талановитих робіт!

             Організаційний комітет конкурсу, редакція і весь творчий колектив журналу «Довідник кадровика», художня комісія і її голова – Ксенія Симонова – дякують усім учасникам за активну участь у конкурсі! Можемо впевнено стверджувати – в України прекрасне майбутнє, адже його творитимуть такі талановиті, активні, цілеспрямовані і небайдужі люди!
Дякуємо всім батькам, учителям, художнім керівникам та всім, хто підтримував юних учасників і вболівав за їхній талант!

            Проведений конкурс показав, що, незважаючи на всі негаразди, які існують в нашій державі, юні громадяни бачать свою країну квітучою, веселою, світлою і найдорожчою серцю землею, вірять в її світле майбутнє!

ПЕРЕМОГУ В КОНКУРСІ ЗДОБУЛИ:

Молодша вікова категорія (5-9 років):

 1. Неклюдова Лада, Дніпропетровськ
 2. Присяжнюк Ярославна, Житомир
 3. Гарін Тихон, Львів
 4. Зайцева Маша, Харків
 5. Єфремов Альоша, Краматорськ, Донецька обл.
 6. Андріївський Ростислав, Львів

Переглянути малюнки переможців можна тут

Старша вікова категорія (10-16 років):

 1. Волошин Олександр, м. Охтирка, Сумська обл.
 2. Часовітіна Анастасія, Євпаторія, АР Крим
 3. Гриць Алла, Переяслав-Хмельницький, Київська обл.
 4. Єфремова Анастасія, м. Краматорськ, Донецька обл.
 5. Сулаєва Ксенія, м. Рубіжне, Луганська обл.
 6. Сотнікова Христина, м. Мерефа, Харк, обл., 16 років

Переглянути малюнки переможців можна тут

Відеосюжет від телеканалу “РАДА”