Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Міністр соціальної політики України представила стратегію зростання пенсій

Дата публікації: 03.03.2020

«Індексація пенсій буде! А разом з нею — і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням Президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат — уже до 2023-го року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!», — розповіла про поетапне зростання виплат для українських пенсіонерів очільниця відомства Юлія Соколовська.

За словами міністра, підвищення здійснюватиметься у декілька етапів. «Спочатку найстарші люди віком від 80 років. З урахуванням індексації уже в цьому році їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/місяць. Далі — від 78, ще через рік — від 75 років  тощо».

Як підкреслила Юлія Соколовська, в Уряду є чітка стратегія розвитку пенсійної системи, в результаті якої пенсія щороку зростатиме для всіх.

За словами Міністра, зростання пенсій відбуватиметься зокрема за рахунок індексації: «Це плановий і закладений у бюджеті перерахунок! Наш Уряд запланував це на вересень. У середньому та за рахунок індексації розмір пенсії зросте на 216 грн/місяць в 2020 році».

«Крім того, якщо Парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики № 2494, то уже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу — на догляд! Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн!», — додала Юлія Соколовська.