Реєструйся

Мінсоцполітики оновило бланк дозволу на застосування праці іноземців


Для виготовлення бланка дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні використовують захисний папір

Мінсоцполітики наказом від 29 липня 2015 № 779 затвердив новий Технічний опис бланка дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Передбачено, що бланк дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні є паперовим листом формату А5 (210 х 148 мм).

Для виготовлення бланка дозволу використовують захисний папір. Такий папір має видимі сині та червоні захисні волокна і невидимі і слабо видимі при денному світлі захисні волокна довжиною не менше 4 мм. Для захисного паперу характерна хімічна реакція на дію певних хімічних сполук. Дизайн бланка відтворюється з використанням офсетного друку.

Текст бланка дозволу з лицьового боку виконано чорною захисною фарбою, яка під дією ультрафіолетового опромінення набуває помаранчеве свічення.

У центрі бланка дозволу невидимою при денному світлі фарбою, яка набуває жовте світіння під дією ультрафіолетового опромінення, виконаний орнаментальний малюнок.

Слід зазначити, що згідно з наказом Мінсоцполітики № 779:

– бланки дозволів, видані до набрання чинності даного наказу, є дійсними до закінчення строку їх дії;

– невикористані територіальними органами Державної служби зайнятості бланки дозволу є дійсними до остаточного їх використання.

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН