...
Реєструйся

Мінцифри запрошує взяти участь в онлайн-конференції про цифрове підприємництво


28 листопада Європейська Комісія проведе онлайн-конференцію, присвячену розвитку стартапів й інноваційного підприємництва під керівництвом жінок.

Розвиток жіночого інноваційного підприємництва у країнах Східного партнерства — один із пріоритетних напрямів програми Європейського Союзу EU4Digital.

Під час онлайн-заходу представлять найкращі практики ЄС щодо підтримки жіночого підприємництва й залучення жінок у цифровий сектор, обговорять варіанти підтримки й допомоги задля прискорення розвитку жіночого підприємництва, потенційні сфери співробітництва та шляхи інтеграції підприємниць країн Східного партнерства в бізнес-спільноти ЄС.

«Роль жінки у воєнні часи складно переоцінити — вони воюють на фронті на рівні з чоловіками, працюють, донатять на армію, ведуть бізнес, виховують дітей. Але саме у післявоєнні роки жінкам ми будемо завдячувати у відбудові економіки держави. Жінки-підприємниці будуть рушійною силою у відбудові країни загалом. Жінки в Україні вже сьогодні готові ставати топпідприємцями та топлідерами. Все, що потрібно від суспільства та держави, — підтримувати їх у цьому починанні як фінансово чи фізично, так і психологічно, що ми і робимо в межах проєктів «Дія.Бізнес», «Дія.Цифрова освіта», «ІТ-generation» та ін.», — зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань Євроінтеграції Валерія Іонан.

Цей захід буде корисним для:

  1. Національних ІТ-асоціацій, мережі малого й середнього бізнесу з фокусом на цифрові ринки.
  2. Неурядових і національних / локальних ініціатив, що сприяють розвитку жіночого підприємництва й інновацій.
  3. Стартапів й інноваційних компаній, які очолюють жінки.

Коли відбудеться?

Час: 11:00–13:30 (за Києвом)

Як зареєструватися?

Ви маєте написати на електронну адресу eu4digital@lt.ey.com або anna.pobol@gmail.com.

Дедлайн для реєстрації — 25 листопада.

Мова заходу — англійська.

Захід відбудеться за участю представників Європейської Комісії, Women Go Tech, Women Business Angels, ініціативи WINGATE та Female founders.

Вигідна ціна! Отримайте доступ до кадрового семінару «Зміни законодавства — 2022».

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Матеріали до теми


НАДС проводить презентацію посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі та порівняльний аналіз»
23 травня відбудеться презентація посібника «Новації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 2 травня 2023 року: коментарі ...
Перша психологічна допомогу на робочому місці: хто може надати?
Першу психологічну допомогу (ППД) можуть надавати навчені працівники або штатний психолог. Розмір підприємства, умови роботи, наявні ресурси підкажуть роботодавцю, скільки ...
МОЗ запустило електронну систему забезпечення безперервного професійного розвитку медпрацівників
Безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоровʼя є однією із передумов забезпечення якості та ефективності медичної допомоги. МОЗ України за ...