Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Місцеві органи влади долучать до взаємодії із Держпраці та службою зайнятості

Дата публікації: 03.07.2018

Мінсоцполітики підготувало проект наказу «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2014 року № 437».

Документ підготовлено з метою визначення процедури взаємодії Держпраці, виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та державної служби зайнятості.

Окрім того, передбачається, що Державний центр зайнятості надаватиме до Держпраці:

  • перелік роботодавців, які застосовують працю іноземців та осіб без громадянства на різних посадах, і щодо яких відповідно до законодавства у звітному періоді отримано дозволи на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на кожній посаді, та/або термін дії дозволів закінчився або їх анульовано;

  • перелік роботодавців, які застосовують працю іноземних високооплачуваних професіоналів, і щодо яких відповідно до законодавства у звітному періоді отримано дозволи на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, та/або термін дії дозволів закінчився або їх анульовано.

Джерело: www.ligazakon.net

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Журнал «Менеджер з персоналу»

«Менеджер з персоналу» — перше та єдине на сьогодні спеціалізоване періодичне видання в Україні для професіоналів у сфері управління людськими ресурсами