...
Реєструйся

Міжнародний чоловічий день


У Верховній Раді України 20 листопада 2023 року зареєстровано проєкт Постанови про встановлення в Україні Міжнародного чоловічого дня (№ 10270).

Проєктом Постанови пропонується встановити в Україні Міжнародний чоловічий день, який відзначатиметься щорічно 19 листопада на постійній основі.

Метою проєкту є увага до досягнень хлопців і чоловіків, зокрема до їх внеску в процес розвитку нації, суспільства, громади, сім’ї, шлюбу та участі у вихованні дітей.

У пояснювальній записці зазначається, що прийняття цієї Постанови стане ще одним важливим кроком для забезпечення рівності статей, підтримки гендерної рівності й розв’язання соціальних проблем, пов’язаних із чоловіками.

Джерело: журнал «КАДРОВИК.UA»

Передплата

Карина Снісар
Карина Снісар
експерт проєктів «КАДРОВИК.UA», головний редактор системи «КАДРИ.UA»

Матеріали до теми


Першу психологічну допомогу на підприємстві можуть надавати навчені працівники або штатний психолог
Фахівцем сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки управління інспекційної діяльності у Донецькій області з метою вдосконалення механізмів ...
Особливості продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів через додатки служб з організації кур’єрської доставки
Електронна торгівля — це господарська діяльність у сфері електронної купівлі-продажу, реалізації товарів дистанційним способом покупцю шляхом вчинення електронних правочинів із ...