На День Конституції відпочиваємо 3 дні


Від 1996 року 28 червня Україна відзначає свято на честь основного закону країни — День Конституції України.

У 2020 році 28 червня випадає на неділю, згідно із частиною 3 статті 67 Кодексу законів про працю, якщо святковий або неробочий день (стаття 73 КЗпП) збігається з вихідним, то вихідний день має бути перенесено на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями вихідний день у неділю 28 червня переноситься → на понеділок 29 червня.

Таким чином, в кінці місяця українці відпочиватимуть — 27, 28 і 29 червня.

Відпрацьовувати їх в майбутньому не доведеться.

Нагадаємо, що на сайті kadrovik.ua для вас завжди доступний «ВИРОБНИЧИЙ КАЛЕНДАР», за яким ви можете відслідкувати всі вихідні та свята, а також скористатись розрахунками норми тривалості робочого часу.

Матеріали до теми


Щотижневий безперервний відпочинок: чи правомірне його скорочення на період воєнного стану
Нормами статті 70 Кодексу Законів про працю України визначено, що тривалість щотижневого безперервного відпочинку повинна бути не менш як сорок ...
Відповіді на запитання щодо дії окремих положень Закону України від 15 березня 2022 року № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»
Звертаємо увагу, що дія Закону України від 15 березня 2022 року № 2136 «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного ...