Перший професійний журнал для кадровиків як завжди поінформує вас про останні зміни в законодавстві, ознайомить зі змінами № 5 до «Класифікатора професій». Досвідчені експерти нададуть практичні поради та консультації щодо питань: випробувального терміну; листків тимчасової непрацездатності; обмеження спільної роботи близьких родичів; ділового листування; строків звернення до суду тощо. У вкладенні «Кадри. Гарячі запитання кадровика» ви отримаєте відповіді на складні запитання, що виникають в щоденній роботі працівників кадрових служб та дізнаєтесь про порядок надання щорічних додаткових відпусток.
У номері журналу як завжди інформація про останні зміни в законодавстві. Ви дізнаєтесь про нові професійні назви робіт які з’явилися в «Класифікаторі професій» та назви робіт які було змінено і скасовано. Досвідчені експерти проконсультують вас щодо питань: спільної роботи близьких осіб в державних органах та органах місцевого самоврядування; встановлення випробування при прийомі на роботу за новими правилами; ділового листування; видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність.
У рубриці судова практика ви отримаєте відповіді на наступні запитання. Чи має право роботодавець відмовити працівникові у звільненні на підставі частини третьої статті 38 КЗпП? У який строк працівник може звернутися до суду із заявою про вирішення трудового спору? У яких випадках поновлюється пропущений строк звернення до суду?
У рубриці державна служба ви дізнаєтесь як притягнути державного службовця до дисциплінарної відповідальності з урахуванням останніх змін у законодавстві. На сторінках рубрики, практика кадровика, йдеться про головні аспекти ведення трудових книжок. У актуальній консультації ви знайдете відповідь на запитання: «Чи може адміністрація видати наказ про переведення працівника на посаду доцента, яку обрану за конкурсом?».
У додатку «Кадри. Гарячі запитання кадровика», ви отримаєте понад 20 відповідей на самі актуальні запитання з гарячої лінії. В інтерв’ю з Оленою Усенко — головним спеціалістом сектору відділу умов та режимів праці, відпочинку та норм праці департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України, дізнаєтесь про порядок надання щорічних додаткових відпусток, зокрема, за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці, додаткових відпусток державним службовцям, відпусток окремим категоріям ветеранів війни, соціальних відпусток працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — інваліда з дитинства підгрупи А I групи; застосування підсумованого обліку робочого часу; перенесення робочих днів з метою створення сприятливих умов для використання святкових і неробочих днів.
Докладніше — у журналі «Довідник кадровика» № 9, 2016 із вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика»