Незавершені конкурси на держслужбу: як з ними бути далі?


У разі відсутності можливості своєчасного завершення конкурсної процедури на посади державної служби у межах терміну 45 календарних днів з дня оголошення конкурсу, процедура конкурсу завершується автоматично.

Таке роз’яснення дали у Національному агентстві з питань державної служби, передає «Закон і Бізнес».

У кандидатів на посади виникали питання, як дізнатися про результати конкурсу, враховуючи що роботу Єдиного порталу вакансій державної служби призупинено? Часто не було можливості зв’язатися з державним органом або знайти контактні дані адміністратора конкурсу.

Нагадаємо, відповідно до пункту 59-1 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», на Єдиному порталі вакансій державної служби оприлюднюється інформація про визначення переможця або про його відсутність (зокрема, після спливу 44 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу у разі, коли суб’єкт призначення або керівник державної служби не прийняв рішення про визначення переможця (переможців) конкурсу або про його (їх) відсутність).

З 25 лютого 2022 року було призупинено роботу Єдиного порталу вакансій державної служби. У зв’язку з цим розмістити відповідну інформацію можна буде після відновлення роботи Порталу.

Тож після відновлення роботи Єдиного порталу вакансій державної служби служба управління персоналом державного органу, в якому оголошено конкурс, оприлюднює інформацію про відсутність переможця конкурсу. Приймати окремий наказ (розпорядження) керівнику державної служби або суб’єкту призначення не потрібно.

У НАДС рекомендують службам управління персоналом здійснювати інформування про результати конкурсу одним із доступних способів, який обраний кандидатом у заяві про участь у конкурсі, зокрема засобами телекомунікаційного зв’язку.

Джерело: Закон і Бізнес

Матеріали до теми


Заброньовані особи: їх відрядження за кордон в умовах воєнного стану
Ця категорія зазначена в статті 23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, а також у пункті 26 Постанови Кабінету ...
Держпраці розробила проєкт розслідування нещасних випадків внаслідок воєнних дій
Державною службою України з питань праці розроблено та надіслано на погодження до Міністерства економіки України проєкт постанови Кабінету Міністрів України ...
Безвісти зниклий мобілізований працівник та виплата середнього заробітку
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством ...