Раніше присвоєна кваліфікаційна категорія зберігається за тренерами-викладачами у період воєнного стану


Тренерів штатної команди національних збірних команд України і тренерів (тренерів-викладачів), які працюють в закладах фізичної культури і спорту незалежно від підпорядкування та форми власності, обов’язково атестують згідно із Порядком проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів), затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України від 13 січня 2014 року № 45 «Про внесення зміни до Порядку проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів)».

Коли з незалежних від атестаційних комісій причин (загроза поширення епідемії, пандемії та/або на час воєнного стану, загрози військового, техногенного, природного чи іншого характеру тощо) атестація не може бути проведена тренерам (тренерам-викладачам), які мають відповідну кваліфікаційну категорію з певного виду спорту, зберігають присвоєну раніше кваліфікаційну категорію на весь період таких випадків, але не більше ніж на 6 місяців після їх офіційного завершення.

Таке доповнення передбачене наказом Міністерства молоді та спорту України від 28 березня 2022 року № 853 «Про затвердження Порядку проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів)».

Джерело: Бухгалтер.UA

Матеріали до теми


Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» у смартфонах та планшетах
Мобільний застосунок “Пенсійний фонд” надає доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та ...
Нормативно-правові акти окупаційних сил не є правомірними
Нормативно-правові акти окупаційних сил та окупаційних адміністрацій російської федерації є нікчемними, не створюють жодних правових наслідків, і нікчемність цих актів ...