Реєструйся

Нормативні акти, що обмежували сумісництво в державному секторі, скасовано


Утратили чинність деякі постанови Кабінету Міністрів України з питань роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ й організацій, що визначено постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2022 року № 1306.

Тож не діятиме постанова Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1993 року № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».

Додатково розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2022 року № 1047-р скасували наказ Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28 червня 1993 року № 43 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».

Це пов’язано з тим, що оновлена з 19 липня 2022 року стаття 102-1 Кодексу законів про працю України вже не містить норму, за якою умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій визначаються Кабінетом Міністрів України. Сталося це завдяки Закону України від 1 липня 2022 року № 2352-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин».

Тож цілком логічно, що Уряд привів підзаконні нормативні акти у відповідність до цього Закону.

Отримайте доступ до вебінару «Сучасне сумісництво».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Матеріали до теми


Відповідальність директора за трудовим законодавством
Як відомо, будь-який роботодавець наділений владними повноваженнями. Такі повноваження полягають у тому, що працівники після укладення з ними трудових договорів ...
Щодо нового порядку військового обліку: постанова
Державні органи, органи місцевого самоврядування, органи військового управління, військові частини (підрозділи) ЗСУ й інші військові формування та правоохоронні органи спеціального ...