Реєструйся

Нова підсистема Єдиної інформаційної бази даних ВПО


Створено нову підсистему Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО) «Інформаційно-пошукова система». Вона є механізмом багатофакторного параметричного пошуку інформації ВПО з інструментом гнучкого формування результатів відбору.

«Система суттєво удосконалила процес пошуку ВПО на районному, регіональному й центральному рівнях, розширила його критерії та відобразила результати з підсумком і можливістю вивантаження його для використання в роботі.

Також за допомогою ІПС став можливим пошук і відбір інформації про потреби ВПО: продуктові набори, зимовий одяг чи взуття, влаштування дітей в школу чи садок, лікування та реабілітаційні заходи тощо. Ця інформація важлива для прогнозування і оцінки потреб внутрішньо переміщених осіб й ефективного гуманітарного реагування.

Наразі підсистема тестується в 10 районах Києва і до кінця січня буде впроваджена по всій території України», — зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Костянтин Кошеленко.  

Працівники органів соціального захисту населення та зацікавлені центральні органи виконавчої влади відтепер можуть здійснювати в базі ВПО онлайн пошук інформації про ВПО за 42 реквізитами та їхньою довільною комбінацією, наприклад:

  • за даними довідки ВПО;
  • за адресним місцем проживання;
  • за місцем реєстрації;
  • за соціальним статусом;
  • за наявністю інвалідності й іншими критеріями.

Підсистему розробило й впровадило Державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики» за підтримки Проєкту Ради Європи.

Джерело: фейсбук-сторінка Міністерства соціальної політики України

Добірка «Мобілізований працівник: алгоритм дій для кадровика. Оновлене видання»

Матеріали до теми


Отримання повістки від роботодавця: мобілізація в Україні
Керівники підприємств в Україні мають право надати повістку працівникові. Щоправда, порядок такого контролю не визначений (про це повідомляє організація з ...
Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги особам з інвалідністю
Уряд ухвалив постанову від 27 січня 2023 року № 70 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю» (далі ...
У 2023 році не провадитиметься підвищення мінімального розміру пенсії
Перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, що після призначення (перерахунку) пенсій продовжували працювати та набули не менше 24 місяців страхового стажу, ...