Реєструйся

Нові Методрекомендації щодо заповнення Звіту по заборгованості зі сплати страхових внесків


У зв’язку із прийняттям правлінням Фонду соцстраху (далі — Фонд) постанови від 12 грудня 2018 року № 28 встановлено форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду. Тож на допомогу страхувальникам виконавча дирекція Фонду надає Методичні рекомендації щодо його заповнення.

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду щокварталу подається страхувальниками, які станом на звітну дату мають заборгованість зі сплати страхових коштів на соцстрахування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на соцстрахування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) у такі строки, до:

  • 10 квітня,
  • 10 липня;
  • 10 жовтня;
  • 15 січня.

Звіт подається до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду в один із таких способів:

  • на паперових носіях;
  • надсиланням поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі погашення всієї суми заборгованості зі сплати страхових коштів або сплати суми, яка перевищує заборгованість зі сплати страхових коштів до Фонду, до кінця звітного періоду, Звіт до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду не подається. Також Методичні рекомендації містять опис заповнення рядків Звіту.

Видання для кадровиків Журнали реєстрації