...
Реєструйся

Новий законопроєкт щодо звільнення з військової служби


У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт № 8177 «Про внесення змін до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Ним запропоновано внести зміни до статті 26 Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу», передбачивши, що під час дії особливого періоду й воєнного стану мобілізовані здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти, стажисти, аспіранти й докторанти мають право на звільнення з військової служби (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу).

Отримайте доступ до вебінару «Зміни у законодавстві щодо ведення військового обліку та бронювання посад у період воєнного стану».

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA

Матеріали до теми


Гарантії для працівника, призваного на службу в ЗСУ
Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом ...
Звільнення працівника без двотижневого попередження під час дії воєнного стану: інспекція праці надає пояснення
Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці інформує, що рішенням Валківського районного суду Харківської області від 15.12.2022 року ...