ОБЛІК РОБОЧОГО ЧАСУ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата публікації: 09.10.2018

Актуальна експрес-консультація від шеф-редактора журналу «КАДРОВИК.UA» Вікторії Ліпчанської

Це сталося знову! Минув рік з часу трагедії в Калинівці Винницької області. Нагадаємо, 26 вересня 2017 року в Калинівці розпочалися вибухи на одному з найбільших складів боєприпасів ЗСУ. З Калинівки та навколишніх сіл, що перебувають в зоні ураження, евакуювали близько 30 тисяч осіб.

І вже з ночі 9 жовтня 2018 року лунають вибухи в Ічні Чернігівської області. Відомо, що евакуювали близько 12 тис. осіб. Проводиться евакуація населення у зоні 25 км можливого ураження. Сама ж зона ураження 16 км. Зазначимо, територія 6-го арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія — 402 га. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події. Зокрема, Ніжин приймає людей, розміщуючи в школах. Допомагають Прилуки та Носівка.

Звісно, коли існує загроза життю та здоров’ю людей, нікому не має діла до кадрових документів, але життя буде продовжуватися — і коли настане час, постане питання у роботодавця, як табелювати працівників, відсутніх у цей період на роботі. Відсутність працівників, які не з’явилися на роботу через причини евакуації або які не змогли добратися до своїх підприємств через перекриті шляхи, — це фактично відсутність на роботі через поважні причини. Таку відсутність слід означити в табелі обліку використання робочого часу (типова форма No П-5, затверджена наказом Держкомстату України від 5 грудня 2008 року No 489) як інші причини неявок, буквений код «І», цифровий код «30». Час коли працівник був відсутній на роботі із зазначених причин оплаті не підлягає.

Придбати видання Архів журналу