Реєструйся

Оформлення трудових відносин з особами, що працюють у пунктах незламності


Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України у листі від 10 січня 2023 року № 266/27/10-23 надало роз’яснення щодо оформлення трудових відносин з особами, що перебуватимуть на чергуванні в пунктах незламності.

Питання щодо розгортання та діяльності пунктів незламності врегульовано Порядком організації та функціонування пунктів незламності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2022 року № 1401 (далі — Порядок № 1401).

Організація та функціонування пунктів незламності ініціюється органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання державної та приватної форми власності (за згодою) з урахуванням наявного ресурсу.

Відповідно до пунктів 7 і 9 Порядку № 1401, стаціонарні пункти незламності розгортаються у приміщеннях об’єктів державної та комунальної власності, а також приватної власності — за ініціативою власника або орендаря такого приміщення. Розгортання та функціонування стаціонарних та мобільних пунктів незламності здійснюється за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, коштів суб’єктів господарювання державної форми власності, а також інших не заборонених законодавством джерел.

Вебінар «Трудовий договір vs цивільно-правовий договір»
Формат: запис • Дата проведення: 26 вересня 2022 року

Згідно із пунктом 2 додатка 1 до Порядку № 1401, організовується цілодобове чергування за функціонуванням пункту незламності, в яке входить:

– обслуговування устаткування (засобів автономної генерації електроенергії, автономного освітлення та опалення, доступу до Інтернету тощо) для забезпечення функціонування та безперервної роботи пункту незламності;

– здійснення контролю за дотриманням правил пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм у пункті незламності;

– організація санітарної обробки приміщень, поповнення обсягів питної води та продуктів харчування;

– збереження майна та обладнання;

– ведення обліку відвідувачів пункту незламності шляхом заповнення журналу в довільній формі;

– взаємодія з екстреними службами;

– інформування відвідувачів щодо місць розміщення найближчих пунктів незламності, укриттів, а також закладів охорони здоров’я.

За рішенням відповідних суб’єктів, передбачених пунктом 4 Порядку № 1401, до чергування (роботи) на пунктах незламності можуть залучатися медичні працівники, психологи, соціальні працівники, громадські організації та волонтери (п. 6 додатка 1 до Порядку № 1401).

ЗАПИС вебінару «СПРОЩЕНИЙ РЕЖИМ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ»
Усі вебінариІндивідуальні кадрові консультації • podpiska@mediapro.com.ua

Враховуючи зазначене, стосовно оформлення відносин з особами, що перебуватимуть на чергуванні в таких пунктах, Мінгромад пропонує звертатися до відповідного суб’єкта, який безпосередньо організовує такий пункт.

Принагідно міністерство інформує, що при оформленні працівників за сумісництвом або суміщенням з іншими видами діяльності слід врахувати обмеження, встановлені для посадових осіб місцевого самоврядування, визначені статтями 25 та 27 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції».

Також у пунктах незламності можуть працювати волонтери, які повинні узгодити з роботодавцем питання щодо особливостей та специфіки такої роботи, його відносин з роботодавцем, в межах чинного законодавства. Зокрема, постановою від 05 серпня 2015 року № 556 затверджено Порядок надання волонтерської допомоги за окремими напрямами волонтерської діяльності.

Алла Король

Джерело: БУХГАЛТЕР.UA


Посібник «Оптимізація трудових відносин у період воєнного стану: ТОП-55 відповідей»:

  • робочий час і час відпочинку: запровадження та оплата роботи працівників;
  • щорічні відпустки в період дії воєнного стану;
  • відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану;
  • призупинення дії трудового договору: умови й оформлення;
  • звільнення працівників: зміни законодавства;
  • зміни в гарантіях мобілізованих працівників тощо.

0 (800) 219-977podpiska@mediapro.com.ua

 

Матеріали до теми


Спрощено проведення позапланових перевірок підприємств за зверненнями фізичних осіб
Кабінет міністрів дозволив позапланові перевірки підприємств за зверненням фізичної особи, яка постраждала від діяльності компаній за умови документального підтвердження шкоди ...
Військовий облік на підприємстві — відповідальність роботодавців
Роботодавці, які у 2023 року найматимуть на роботу працівників, мають обов’язково звертати увагу на наявність військово-облікових документів у майбутнього співробітника. ...
Роботодавців, що отримали компенсацію за працевлаштування ВПО, перевірятимуть: рішення Уряду
Кабінет Міністрів постановою від 6 червня 2023 року № 568 вніс зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату ...