Реєструйся

Ознайомлення працівників із документами щодо трудових відносин


Ознайомлення працівників із наказами (розпорядженнями), повідомленнями про наступне вивільнення, або іншими документами щодо прав й обов’язків допускається з використанням визначених у трудовому договорі засобів електронно-комунікаційних мереж.

Керівник турбується про це, затвердивши відповідні положення про організацію документообігу й повідомивши про це працівників будь-яким зручним способом.

Також роботодавець має ознайомити працівника з колективним договором до прийому на роботу й повідомляти працівників у разі внесення змін до нього. Варто пам’ятати про прописані законодавчо положення по запобіганню дискримінації працівників — незаконна відмова в прийнятті на роботу є грубим порушенням законодавства про працю. Роботодавець на вимогу претендента на вакансію зобов’язаний письмово повідомити про причину відмови.

Отримайте доступ до вебінару «Трудові відносини в період воєнного стану: новації законодавства».

Джерело: Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Матеріали до теми


Роз’яснення Держпраці щодо спрощеного режиму регулювання трудових відносин
Особливості застосування спрощеного режиму регулювання трудових відносин визначені статтею 495 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП). Кому доречно ...
Фінансова підтримка ГО, які надаватимуть соцпослуги особам з інвалідністю
27 січня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю». Це ...