Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Парамедик, технік-мехатронік та інші сучасні професії — у Зміні № 6 до «Класифікатор професій»

Дата публікації: 13.11.2017

З 01.11.2017 набула чинності Зміна № 6 до Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (КП). У цьому документі міститься повний спектр змін щодо професій і посад, передусім таких сфер економічної діяльності, як державна служба, медицина та промисловість. Якщо розглядати Зміну № 6 у розрізі розділів КП, то, крім «технічних службовців», вона стосується всіх посад/професій працівників КП (розд. 1, 2, 3, 5), а також робітників промисловості (розд. 7, 8).

Аналіз змін до розділів КП у співставленні з відповідними директивами Зміни № 6 — у статті Олександра Носікова, провідного наукового співробітника НДІ праці і зайнятості Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України, канд. соціол. наук, у газеті «Кадри і зарплата» № 22 (94), 2017.
Олександр НОСІКОВ, провідний науковий співробітник НДІ праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України, канд. соціол. наук

Джерело: журнал «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA»

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Газета «Кадри і зарплата»

Газета «Кадри і зарплата» — надійний помічник у роботі кадровика та бухгалтера. Наші передплатники двічі на місяць отримують оперативну інформацію про всі зміни в законодавстві, свіжі листи Міністерства соціальної політики України та Державної фіскальної служби України, з питань праці. Наше видання нагадає про строки звітності та сплату податків, надасть консультації з проблемних ситуацій, фахові відповіді досвідчених експертів на актуальні запитання з практичними прикладами та посиланнями на законодавчі акти.