...
Реєструйся

Пенсійний фонд України долучився до ініціативи з підтримки пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2023 року № 781 «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проєкту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення», одержувачам пенсій, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, розпочато надання грошової допомоги за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН).

Порядок розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця у зв’язку з виявленням невідповідності працівника займаній посаді за станом здоров’я за наявності в нього права на призначення дострокової пенсії за віком — читайте в журналі «КАДРОВИК.UA»

Грошові виплати 30 серпня отримали понад 260 тис. пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, розмір пенсії яких менше 3 тис. грн та які з 1 березня 2023 року не одержували додаткових грошових виплат від міжнародних організацій та/або допомоги на проживання, передбачених для внутрішньо переміщених осіб.

Раніше писали: Нові підстави припинення виплати пенсії: прийнято за основу законопроєкт № 9453

Виплата грошової допомоги відбувається шляхом перерахування коштів на рахунки одержувачів у банках.

Спільний проєкт ініційовано ВПП ООН, Міністерством соціальної політики України та Пенсійним фондом України з метою надання українським громадянам грошової підтримки від міжнародних гуманітарних організацій.

Юрист з кадрових питань і трудового законодавства — online
Унікальна послуга на ринку України!
0 (800) 219-977podpiska@mediapro.com.ua

Джерело: ПФУ

Курс «Підвищення кваліфікації з військового обліку»

Матеріали до теми


Ідею відрахувань з роботодавців на накопичувальні пенсії розглянуть повторно
Верховна Рада України 25 квітня 2024 року прийняла рішення відправити проєкт Закону «Про накопичувальне пенсійне забезпечення» (№ 9212) суб’єкту законодавчої ініціативи ...