Реєструйся

Пенсія на період служби в органах місцевого самоврядування не виплачується


Обмеження встановлено на період з 1 квітня по 31 грудня 2015

Якщо в пенсійній справі є ознака, що особа працює на посаді, яка дає право на призначення пенсії за «спеціальним» законом, виплата пенсії буде автоматично припинена. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена. Після звільнення з роботи виплата пенсії поновлюється. Це роз’яснено у листі Мінсоцполітики № 368/039/97-15.

Законом № 213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» передбачено зміну законодавчих норм, що стосуються, зокрема, прокурорів, суддів, народних депутатів, державних службовців та деяких інших категорій працівників, пенсія яким призначена на умовах і в порядку, встановленому для державних службовців.

Так, ст. 21 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» з урахуванням внесених Законом змін визначено, що тимчасово, в період з 1 квітня 2015 по 31 грудня 2015 року, посадовим особам місцевого самоврядування (крім інвалідів I і II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 ст. 10 Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»), в період служби в органах місцевого самоврядування, пенсії, призначені відповідно до законодавства України не виплачуються.

За матеріалами ЛІГА:ЗАКОН