Передплати журнал

Пенсії для жителів звільненого Херсона: коли виплатять


Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, пенсії жителям звільненого Херсона виплатять невідкладно.

Уже протягом цього тижня перше доставлення та виплату пенсій готова забезпечити Укрпошта.

Мобільні відділення підприємства почнуть розвозити пенсії відразу після отримання дозволу від військових, зважаючи на безпекову ситуацію. Також у Херсоні заплановано поновлення роботи стаціонарного відділення.

Загалом на Херсонщині наразі працюють відділення Укрпошти різних форматів у 79 населених пунктах. Зокрема, нещодавно знову відкрилося стаціонарне відділення в смт Велика Олександрівка Бериславського району.

Також додамо, що мешканці деокупованих територій, яким нараховувалися виплати на картку, зможуть отримати гроші готівкою на руки. Для цього їм необхідно подати в будь-який орган місцевого самоврядування заяву про нарахування пенсії готівкою. Гроші доставлятиме Укрпошта.

Новинка! Пакет кадровика «Оптимальний». На річне оформлення пакета діє знижка 15 %.

Джерело: фейсбук-сторінка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Матеріали до теми


Грошова допомога від Естонської ради у справах біженців
Естонська рада у справах біженців виплачуватиме грошову допомогу громадянам України, які постраждали від війни. Пріоритет надається найбільш вразливим категоріям населення. ...