Реєструйся

Перевірки ВПО у 2023 році


Заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко прокоментував актуальні питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО) у 2023 році, зокрема питання щодо перевірок ВПО.

Він звернув увагу на те, що перевірки фактичного місця проживання ВПО у 2023 році проводитимуть у виняткових випадках:

«Такі перевірки будуть сфокусовані на те, щоб перевірити дані, які надходять від правоохоронних органів, або від органів соціального захисту населення, або від органів місцевого самоврядування у разі, якщо будуть підстави вважати, що людина не проживає за місцем проживання, яке вона вказала при реєстрації ВПО», — наголосив Віталій Музиченко.

НОВИНКА! Онлайн-інтенсив на тему «Робочий час, відпустки, звільнення: актуалізація у 2023 році». Передплатникам журналу «КАДРОВИК.UA» участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА.

Джерело: Міністерство соціальної політики України

Матеріали до теми


За яких умов роботодавець може звільнити працівника через неможливість забезпечити його роботою внаслідок бойових дій
Роботодавець може звільнити працівника за своєю ініціативою, якщо не може забезпечити його роботою, що безпосередньо пов’язано з повним знищенням виробничих, ...
Нещасний випадок на виробництві: чи нараховувати ЄСВ
Роботодавець надає та оплачує застрахованим особам відповідний вид матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг згідно із Законом України від ...