Підтримка ВПО: Ірина Верещук наголосила, що вона має надходити без зволікань


Підтримка до внутрішньо переміщених осіб (далі — ВПО) має надходити без зволікань. Про це говорили на міжвідомчій нараді, яка відбулася під головуванням віцепрем’єр-міністерки України Ірини Верещук. Обговорювали, як можна налагодити вчасну виплату допомоги на проживання ВПО й спростити подачу заяв через мобільний застосунок «Дія».

Вирішили: Мінсоцполітики та Мінцифри спільно вдосконалять функціонал «Дії». А саме: щоб ВПО могли через цей застосунок знятися з обліку й змінити адресу фактичного місця проживання при повторному переміщенні.

Окрім того, ВПО, які подавали заяви через «Дію» до 30 квітня 2022 року й не отримали довідку та допомогу, у разі повторного подання документів до органу соціального захисту або ЦНАПу зможуть отримати й те, й інше — з дати подачі заяви в «Дії».

«Затримка виплат ВПО неприпустима. Люди, які перебувають у скрутному становищі, залишилися без домівок та підтримки близьких, не повинні чекати місяцями», — наголосила Ірина Верещук.

Джерело: Офіційна сторінка Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у фейсбуці

Вебінар «Відпустки та робочий час працівників різних категорій підприємств»

Матеріали до теми


Лікарі-інтерни з тимчасово окупованих територій: які особливості їхньої роботи
Міністерство охорони здоров’я України (далі — МОЗ) надає можливість лікарям-інтернам, які перебувають на територіях активних бойових дій або на тимчасово ...
«Лікарняний» під час попередження про звільнення за власним бажанням
Згідно зі статтею 38 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений ...